KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9399297
nr 939 9297
Akvarell
Elsa Noreen, Palermo, signerad, -54, motivet: 39x28
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:38:55
28/1 22:03:00
100 kr
2/2 19:33:55